NASZE PRZEDSZKOLE OTRZYMAŁO NOMINACJĘ DO PLEBISCYTU EDUKACYJNEGO 2023 NOWINY 24

Mamy przyjemność poinformować, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców dzieci do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2023.

Od kilku tygodni Czytelnicy Nowiny24 zgłaszali nauczycieli oraz placówki edukacyjne i ich dyrektorów do nagród w wielkim plebiscycie edukacyjnym. We wtorek, 24 października rozpoczęło się głosowanie, w którym laureaci zostaną wybrani najpierw osobno w miastach i powiatach, później w skali województwa, a następnie w ogólnopolskim finale. Zagłosuj na pracowników edukacji!

ABY ODDAĆ GŁOS NA NASZE PRZEDSZKOLE wystarczy wejść tutaj

Ponadto nominacje otrzymali pracujący w naszym przedszkolu nauczyciele: Maria Setera, Barbara Szczęch i Urszula Kmieć.

NA NAUCZYCIELI można głosować tutaj

Wszystkie informacje o akcji można znaleźć pod adresem: www.nowiny24.pl/nauczyciel