WSZYSCY ŚWIĘCI BALOWALI W PRZEDSZKOLU

Katarzyna Szeliga-Babiarz

W ostatni piątek tj.3 listopada 2023r. w naszym przedszkolu po raz kolejny odbył się Bal Wszystkich Świętych.

Bal zaczął się złożeniem uroczystej przysięgi o dobrej zabawie.

Czuliśmy się jak w niebie bawiąc się w towe przedszkolaków ubranych w stroje wybranych świętych. Tańczyli z nami m.in. Święty biskup Mikołaj, Święty Józef czy Świeci Franciszkowie, a także całe zastępy aniołów i świętych. "Każdy może być święty, jeśli tylko chce"...

W rytm takich piosenek dzieci przypominały sobie o świętych, którzy naśladowali Pana Boga w dobroci, będąc Jego przyjaciółmi. Dzieci bawiły się i tańczyły zarówno przy dźwiękach muzyki chrześcijańskiej jak i dziecięcej. Jednak wszystkie promowały dobre wartości. Dzięki pomocy rodziców, którzy wspólnie z dziećmi przygotowali odpowiednie stroje, poznaliśmy świętych mieszkańców nieba.

Nasz bal miał na celu wprowadzić nasze przedszkolaki w atmosferę radości, jak i uświadomić im sens pamięci o świętych.

FOTORELACJA - GRUPY  I, II, III

FOTORELACJA - GRUPY IV, V, VI