WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA U PRZEDSZKOLAKÓW Z PP2

Wizyta św. Mikołaja to dzień na, który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci....

6 grudnia 2023 r. przedszkolaki z dużą ekscytacją i lekkim poddenerwowaniem od rana wypatrywały przez okno długo wyczekiwanego gościa – Świętego Mikołaja. Najpierw nasz gość przywitał się ze wszystkimi dziećmi zebranymi w jednej sali. Oprócz prezentów, Św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu.

Kolor czerwony na dzieciecych głowach dał wielką moc do wspólnego świętowania.
Dziękujemy Panu Burmistrzowi Sędziszowa Małopolskiego za podarowane czapki mikołajowe, dzięki którym wszystkie przedszkolaki mogły poczuć mikołajową magię dzielenia się dobrem z innymi.

Po wspólnym powitaniu, każda grupa osobno spotkała się z gościem w holu przedszkola. Święty Mikołaj w towarzystwie pomocnika Aniołka wszystkim przedszkolakom wręczył piękne prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego. W zamian każde dziecko złożyło obietnicę, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. W podziękowaniu, przedszkolaki śpiewały piosenki, recytowały wierszyki i wręczały grupowe upominki dla gościa. Nie zabrakło pytań o otrzymane w nocy prezenty.... Dzieci długo wspominały spotkanie z Mikołajem i dzieliły się wrażeniami.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym podopiecznym. Do zobaczenia za rok!

Serdecznie Dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim zaangażowanym Rodzicom
za przygotowanie paczek mikołajowych.

Wizyta tak wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a zdjęcia z Mikołajem będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

GRUPA I   - KLIKNIJ W ZDJĘCIE

GRUPA II   - KLIKNIJ W ZDJĘCIE