PRZEDSZKOLAKI Z GR. VI ZAPREZENTOWAŁY PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE PT. CZERWONY KAPTUREK

Bożena Pazdan

We wtorek 28 maja w ramach współpracy ze SP nr 3 w Sędziszowie Małopolskim, gościliśmy w naszym przedszkolu, uczniów 1 – szej klasy wraz ze swoją wychowawczynią...

Nasze przedszkolaki z gr VI miały przyjemność zaprezentować przedstawienie teatralne pt: "Czerwony Kapturek". Bajka wszystkim dobrze znana przypomniała dzieciom najważniejsze swoje przesłanie, by zawsze być ostrożnym, przestrzega przed zbytnią ufnością wobec nieznajomych, uczy posłuszeństwa wobec rodziców. To ważne zasady o których wszyscy powinniśmy pamiętać szczególniej podczas wakacji. Wystarczy by kierować się zdrowym rozsądkiem i kluczowymi zasadami bezpieczeństwa. Odpoczynek, dobra zabawa nie zwalnia nas z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo.

To był pracowity dzień dla naszych Małych Aktorów, tego dnia dzieci odegrały jeszcze swoje role przed społecznością przedszkolną.

Zaproszeni goście pełni podziwu oglądali przedstawienie i nagradzali artystów gromki brawami. Spotkania odbyły się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze.