MY RODZINĘ DOBRĄ MAMY, ZAWSZE RAZEM SIĘ TRZYMAMY

Dzień rodziny” to wspaniały czas, w którym możemy na chwilę zwolnić i zastanowić się jak ważna jest rodzina w życiu człowieka......

Z rodziny czerpiemy siłę, w niej uczymy się miłości i szacunku do drugiego człowieka. To okazja zarówno dla rodziców jak i dzieci do wspólnego spędzenia czasu pełnego wzruszeń, radości i uśmiechu, czasu który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

W grupie I przygotowania do tej uroczystości trwały całe tygodnie. 4 czerwca 2024 r. podczas występu emocji nie brakowało, ale dzieci spisały się na medal! Pamiętały o scenariuszu, wzajemnie się uzupełniały. Pięknie śpiewały piosenki dla rodziców, recytowały wiersze, tańczyły i przygotowały krótką scenkę do piosenki pt „Była sobie żabka mała”. Radość rodziców widzących skupionych na występie dzieci ogromna i bezcenna. Są to ważne chwile, zarówno dla dzieci jak i rodziców. Wręczone laurki , kwiatki i mocne uściski wzruszyły do łez!

GALERIA GR I - KLIKNIJ NA ZDJĘCIE

Dzieci grupy II 4 czerwca 2024 r. podczas uroczystości przedszkolnej wykonały inscenizację "Kurka-mama z podwórka ", " Taniec kurcząt w skorupkach" do utworu Modesta Musorgskiego, układ taneczny do piosenki "Solo" oraz recytowaly wiersze " Za co kocham moją mamę ", "Z okazji Dnia taty", "Mama i tata to świat nasz cały" i śpiewały piosenki "Mama i tata", "Dam mamie serce", "Tata święto ma", "Dwa serduszka".

GALERIA GR II - KLIKNIJ NA ZDJĘCIE

Dzieci z gr. III 13 czerwca 2024 r. zaprosiły rodziców na program "DZIKI ZACHÓD Z MAMA I TATĄ”. Przy kowbojskiej scenografii zaprezentowały krótką inscenizację, układ taneczny z konikami oraz „Taniec kowbojski”, a po długiej podróży odpoczywały przy ognisku przy dźwiękach gitar i bębnów. Każdy rodzic, jako potencjalny poszukiwacz złota, był dumny obserwując swój cenny skarb. Po części westernowej, mali kowboje recytując wiersze i śpiewając piosenki, przedstawiły program skierowany do rodziców z okazji ich święta oraz wręczyły upominki: wachlarze, kaktusy i podkowy na szczęście.

GALERIA GR III - KLIKNIJ NA ZDJĘCIE

Dzieci z grupy IV 14 czerwca 2024 r.  wystąpiły dla rodziców ze scenariuszem  "Poczestunek dla mamy i taty". Były wiersze, piosenki,  tańce...   niejednemu rodzicowi zakręciła się  łezka w oku.

GALERIA GR IV - KLIKNIJ NA ZDJĘCIE

Przedszkolaki z grupy V podczas uroczystego przedstawienia dnia 14 czerwca 2024 r. pt. „Rodzina to miejsce gdzie rozmawiają ze sobą serca” zaprezentowały wspaniały, wypełniony okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcem program artystyczny. Później dzieci wręczyły najbliższym wykonane upominki – drzewko szczęścia. Szczęśliwe twarze oraz łezka w niejednym oku dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone w gronie rodziny.

GALERIA GR V - KLIKNIJ NA ZDJĘCIE

Dzieci z grupy VI wystąpiły 3 czerwca 2024 r. przed rodzicami, prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytując wierszyki, śpiewając piosenki. Przygotowały przedstawienie pt: Czerwony Kapturek”. W tym szczególnym dniu jakim jest Dzień Mamy i Taty, dzieci bardzo się starały podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Miło było patrzeć na dumne i uśmiechnięte twarze rodziców, na których jednocześnie nie dało się ukryć wzruszenia. Dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

GALERIA GR  VI - KLIKNIJ NA ZDJĘCIE

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność w tym szczególnym czasie oraz za wszelką pomoc w przygotowaniach.