WYNIKI ZBIÓRKI BATERII I TELEFONÓW - NAGRODY DLA PRZEDSZKOLA

Informujemy, że zakończyła się XII Edycja projektu Zbieraj Baterie i Telefony! W tej edycji wzięło udział 1198 placówek z całej Polski! Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, rodziców i uczniów udało się uzbierać aż 162 tony zużytych baterii oraz ponad dwie tony zużytych telefonów! Miło nam poinformować, że nasze przedszkole kolejny raz pozyskało bony pieniężne....

W I KATEGORII - za zebranie największej masy zużytych baterii i akumulatorów  (454 kg) nasze przedszkole znalazło się na 10 miejscu otrzymując wyróżnienie specjalne i bon o wartości 350 zł.
Natomiast w II KATEGORII - za zebranie zużytych telefonów  (17 kg)  nasze przedszkole znalazło się na 28 miejscu otrzymując bon o wartości 300 zł.

Wyniki konkursu na stronie organizatorów https://www.zbierajbaterie.pl/aktualnosci/wyniki-xii-edycji-zbieraj-baterie-i-telefony-73

Bardzo Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę baterii i telefonów.
Dzięki Państwa pomocy, jak co roku, będziemy mogli zamienić bony upominkowe, tym razem za kwotę 650 zł we wskazanym sklepie internetowym na zabawki dla przedszkola i dla dzieci do grup.

W poprzedniej XI edycji za zebrane baterie i telefony otrzymaliśmy bony o wartości 350 zł, za które zostały zakupione do każdej grupy zabawki dla dzieci

Liczymy na dalszą współpracę i już dziś zachęcamy do zbiórki baterii i telefonów, która trwa przez cały rok.