BARDZO PROSIMY O GŁOSY NA NASZE PRZEDSZKOLE - DO WYGRANIA CENNE NAGRODY

11 dni temu

Zachęcamy Państwa do głosowania w ogólnopolskim konkursie "Wygraj nagrody o wartości 50 000 PLN dla przedszkola swojego dziecka!" , którego organizatorem jest spółka jest MyBestPharm S.A.

Bezpośredni Link do głosowania:

Organizator funduje określone w Regulaminie nagrody dla zwycięskich Przedszkoli wybranych przez Użytkowników w głosowaniu i na podstawie ilości oddanych głosów.

Każdy Użytkownik może oddać jeden głos w Konkursie dziennie. Głosowanie jest darmowe.

Celem oddania głosu Użytkownik wybiera przedszkole i przechodzi do poświęconej mu podstrony i po wybraniu przycisku “GŁOSUJ” nastąpi przekierowanie go do logowania/rejestracji i po zalogowaniu Użytkownik może oddać swój glos na wybrane Przedszkole. Po zagłosowaniu Użytkownik zostanie przekierowany na podstronę z informacją, że może głosować codziennie, jak również, że może udostępnić akcję oraz przycisk skopiuj link.

Konkurs i głosowanie trwa od 02 września 2024 roku od godziny 00:01 do 30 września 2024 roku do godziny 23: 59.

Wyniki ogłoszone zostaną w dniu 10 października 2024 roku.

Więcej informacji w Regulaminie Konkursu