PODZIĘKOWANIE ZA DAR SERCA DLA PRZEDSZKOLAKÓW, RODZICÓW I PRACOWNIKÓW PP 2

PODZIĘKOWANIE ZA OKAZANE WSPARCIE I POMOC ? Dom Pomocy Społecznej w  Jaworznie

W podziękowaniu za dar serca -  dzieci, rodzce i pracownicy naszego przedszkola otrzymali Podziękowanie od Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Rzeszowie - Zakład Opieki Długoterminowej........

PODZIĘKOWANIE ZA OKAZANE WSPARCIE I POMOC ? Dom Pomocy Społecznej w  Jaworznie

W podziękowaniu za dar serca -  dzieci, rodzice i pracownicy naszego przedszkola otrzymali  Podziękowanie od Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Rzeszowie - Zakład Opieki Długoterminowej.

Nasz gest zaowocował uśmiechem na twarzach pracowników i podopiecznych oddziału,
         a wykonywanie własnoręcznych laurek dla pacjentów stało się dla naszych dzieci
                                  lekcją empatii i wrażliwości wobec innych ludzi.

Umiejętność dzielenia się z innymi, to jeden z najważniejszych procesów wychowania,  jakie staramy się przekazać dzieciom w naszym przedszkolu.
Okres przedświąteczny, to taki czas w roku kiedy bardziej otwieramy swoje serca i niesiemy pomoc osobom, które w tym czasie najbardziej tej pomocy potrzebują.

Uczmy dzieci  empatii, troski i szacunku do osób niepełnosprawnych, chorych, starszych i potrzebujących nie tylko okazjonalnie.