ŚWIĘTY MIKOŁAJ Z WIZYTĄ U PRZEDSZKOLAKÓW

Jolanta Żuczek

6.XII.2021r. od rana pięknie prószył śnieg i w tej pięknej zaczarowanej bieli dzieci przez zaśnieżone okna wypatrywały najmilszego z wszystkich Gości – tj. Świętego Mikołaja. A kiedy przybył z wielkim workiem paczek ich radość osiągnęła apogeum…... Dzieci trochę onieśmielone, z bijącymi serduszkami odbierały od Świętego prezenty, dziękowały Mikołajowi wierszami, piosenkami, tańcami. Ten dzień – jak co roku jest bardzo wyjątkowy, niepowtarzalny. Dzieci nie tylko cieszą się z otrzymanych prezentów, ale uczą się wdzięczności za nie i tego, że „dawanie” sprawia jeszcze więcej radości niż „branie”. Dlatego należy brać przykład ze Świętego Mikołaja i tak jak On – obdarowywać innych…….

Mikołajowi i tym wszystkim, którzy pomagali mu „pakować” prezenty bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY i mamy nadzieję, że za rok znów się zobaczymy….
Składamy Serdecznie Podziękowania Radzie Rodziców i oczywiście wszystkim darczyńcom, sponsorom za paczki:

1. Firma TECHBYGG AS,
2. Firma ŻELAZNY Sp. z o.o.,
3.Sieć handlowa JUBILATKA - firma STEK-ROL, Pan Andrzej Barszcz,
4. Hurtownia elektryczna EL-SYSTEM - Pan Marcin Pociask,
5. P.H.U. RYMUT - Pan Stanisław Rymut.