DOŁĄCZ DO AKCJI - WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI

Ewelina Dobosz

Dołącz do akcji! Wyślij pączka do Afryki! Misjonarze kapucyni zapraszają do akcji Wyślij pączka do Afryki 2022. Kup wirtualnego pączka pomożesz wybudować studnie w Afryce! Twoja darowizna sprawi, że kobiety nie będą chodzić wiele kilometrów po wodę a dzieci przestaną chorować, bo będą pić czystą wodę ze studni głębinowych. Możesz też podarować afrykańskiemu dziecku ciepły posiłek i kolejny rok nauki w szkole.

Misjonarze zamienią Twoją darowiznę na pomoc potrzebującym

KAŻDY  E-PĄCZEK :
      to kubek czystej wody z nowej studni
      to posiłki dla osieroconych dzieci
      to edukacja dla dzieci z buszu
      to lekarstwa dla chorych

Za pomocą elektronicznego systemu eCard, korzystając z karty płatniczej i e-Przelewów, możesz złożyć darowiznę. Wszystkie zebrane pieniądze trafią na konto Fundacji Kapucyni i Misje, która jest organizatorem akcji. Każdą wpłaconą darowiznę możesz odliczyć od dochodu przed opodatkowaniem!

Zachęcamy do włączenia się do akcji organizowanej co roku w naszym przedszkolu.
Prosimy o wrzucanie pieniążków do puszki znajdującej się w przedszkolu lub wysłanie darowizny przelewem

Przyłącz się, a wspólnie zrobimy wiele dobrego!
Misjonarze kapucyni w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie zamienią Twoją darowiznę na pomoc potrzebującym.

Więcej informacji na stronie  https://paczek.kapucyni.pl/kim-jestesmy